Lightning Workflow (8.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fa: اعاده

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
