Lightning Workflow (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
