Lightning Workflow (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Continue
uk: Продовжити

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Purge
uk: Очистити

en: Apply
uk: Застосувати

en: Scheduler
uk: Планувальник

en: Content moderation
uk: Модерація матеріалів

en: Moderation state
uk: Стан модерації

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Moderation History
uk: Історія модерації
