Lightning Workflow (8.x-3.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: History
sl: Zgodovina

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
