Lightning Workflow (8.x-3.0-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: History
sv: Historik

en: Continue
sv: Fortsätt

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Apply
sv: Applicera

en: Scheduler
sv: Schemaläggaren

en: Content moderation
sv: Moderering av innehåll

en: Moderation state
sv: Modereringsstatus

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
