Lightning Workflow (8.x-3.0-beta2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
