Lightning Workflow (8.x-3.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: History
pl: Historia

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Scheduler
pl: Planista

en: Content moderation
pl: Moderacja zawartości

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Moderation history
pl: Historia moderacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
