Lightning Workflow (8.x-3.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: History
th: ประวัติ

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ
