Lightning Workflow (8.x-3.11) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Continue
uk: Продовжити

en: 1 minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: Purge
uk: Очистити

en: 1 second | @count seconds
uk[0]: @count секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд

en: Scheduler
uk: Планувальник

en: Content moderation
uk: Модерація матеріалів

en: Editorial
uk: Редагування

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
uk: Архівовано

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
uk: Архівувати

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
uk: Створити нову чернетку

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати
