Lightning Workflow (8.x-3.13) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Archive
az: Arxiv

en: Continue
az: Davam et

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Publish
az: Dərc et

en: Content moderation
az: Məzmun moderasiyası
