Lightning Workflow (8.x-3.13) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Archive
gl: Arquivo

en: Continue
gl: Continuar

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: Published
gl: Publicado

en: Publish
gl: Publicar

en: Draft
gl: Borrador

en: Archived
gl: Arquivado
