Lightning Workflow (8.x-3.13) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Archive
it: Archivio

en: Continue
it: Continua

en: 1 minute | @count minutes
it[0]: ! minuto
it[1]: @count minuti

en: 1 hour | @count hours
it[0]: 1 ora
it[1]: @count ore

en: Published
it: Pubblicato

en: Publish
it: Pubblica

en: 1 second | @count seconds
it[0]: 1 secondo
it[1]: @count secondi

en: Draft
it: Bozza

en: Content moderation
it: Moderazione del contenuto

en: Archived
it: Archiviato
