Lightning Workflow (8.x-3.13) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Archive
pt: Arquivo

en: Continue
pt: Continuar

en: 1 minute | @count minutes
pt[0]: 1 minuto
pt[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: Published
pt: Publicado

en: Purge
pt: Purgar

en: Publish
pt: Publicar

en: 1 second | @count seconds
pt[0]: 1 segundo
pt[1]: @count segundos

en: Draft
pt: Rascunho

en: Content moderation
pt: Moderação de conteúdo

en: Archived
pt: Arquivada

en: Create New Draft
pt: Criar novo rascunho
