Lightning Workflow (8.x-3.13) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: 1 hour | @count hours
vi[0]: 1 giờ
vi[1]: @count giờ

en: Published
vi: Đã công bố

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Draft
vi: Nháp
