Lightning Workflow (8.x-3.16) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Continue
sv: Fortsätt

en: 1 minute | @count minutes
sv[0]: 1 minut
sv[1]: @count minuter

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 second | @count seconds
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: Scheduler
sv: Schemaläggaren

en: Content moderation
sv: Moderering av innehåll

en: Editorial
sv: Redaktionell

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sv: Arkiverad

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sv: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sv: Publicerad

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sv: Arkiverad

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sv: Skapa nytt utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sv: Publicera
