Lightning Workflow (8.x-3.17) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: 1 minute | @count minutes
gu[0]: 1 મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: or
gu: અથવા
