Lightning Workflow (8.x-3.17) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Continue
ta: தொடர்க

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணி
ta[1]: @count மணிக்கூர்

en: or
ta: அல்லது
