Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: History
ast: Historial

en: Continue
ast: Siguir

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores
