Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: History
da: Historik

en: Continue
da: Fortsæt

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: 1 minute | @count minutes
da[0]: 1 minut
da[1]: @count minutter

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Purge
da: Fjern

en: Apply
da: Udfør

en: 1 second | @count seconds
da[0]: 1 sekund
da[1]: @count sekunder

en: Scheduler
da: Planlægning

en: Content moderation
da: Indhold adminstration

en: Moderation state
da: Godkendelsestilstand

en: revision user
da: revision bruger

en: Asc
da: Stigende
