Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: History
es: Historial

en: Continue
es: Continuar

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: 1 minute | @count minutes
es[0]: 1 minuto
es[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
es[0]: 1 hora
es[1]: @count horas

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Purge
es: Purgar

en: Apply
es: Aplicar

en: 1 second | @count seconds
es[0]: 1 segundo
es[1]: @count segundos

en: Content moderation
es: Moderación de contenido

en: Moderation state
es: Estado de moderación

en: revision user
es: Usuario revisor

en: Master
es: Máster
