Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: History
hi: इतिहास

en: Continue
hi: जारी रखें

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: 1 minute | @count minutes
hi[0]: 1 मिनट
hi[1]: @count मिनट

en: 1 hour | @count hours
hi[0]: @count घंटे

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: 1 second | @count seconds
hi[0]: १ सेकंड
hi[1]: @count सेकंड
