Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: History
hu: Történet

en: Continue
hu: Folytatás

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: 1 minute | @count minutes
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Purge
hu: Tisztítás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: 1 second | @count seconds
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: Content moderation
hu: Tartalommoderáció

en: Moderation state
hu: Moderációs állapot

en: revision user
hu: változatot készítő felhasználó

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
