Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: History
hy: Պատմություն

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Page
hy: Էջ

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: 1 second | @count seconds
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան
