Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Reset
pt: Reiniciar

en: History
pt: Histórico

en: Continue
pt: Continuar

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Content moderation
pt: Moderação de conteúdo

en: Moderation state
pt: Estado de moderação

en: revision user
pt: utilizador da revisão

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
