Lightning Workflow (8.x-3.4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: History
af: Geskiedenis

en: Continue
af: Gaan voort

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
