Lightning Workflow (8.x-3.4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: History
el: Ιστορικό

en: Continue
el: Συνέχεια

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 1 second | @count seconds
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: Asc
el: Αύξ
