Lightning Workflow (8.x-3.4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: History
fil: Kasaysayan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: 1 hour | @count hours
fil[0]: 1 oras
fil[1]: @count oras
