Lightning Workflow (8.x-3.4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: History
fr: Historique

en: Continue
fr: Continuer

en: All
fr: Tout

en: 1 minute | @count minutes
fr[0]: @count minute
fr[1]: @count minutes

en: 1 hour | @count hours
fr[0]: @count heure
fr[1]: @count heures

en: Sort by
fr: Trier par

en: Purge
fr: Purger

en: Apply
fr: Appliquer

en: 1 second | @count seconds
fr[0]: @count seconde
fr[1]: @count secondes

en: Content moderation
fr: Modération du contenu

en: Moderation state
fr: État de modération

en: revision user
fr: utilisateur de la version

en: Master
fr: Principal

en: Moderation History
fr: Historique des modérations

en: Editorial
fr: Éditorial
