Lightning Workflow (8.x-3.4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: History
se: Historjá

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu

en: Sort by
se: Sirre
