Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: History
az: Tarix

en: Continue
az: Davam et

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Content moderation
az: Məzmun moderasiyası

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti
