Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: History
id: Riwayat

en: Continue
id: Lanjutkan

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: 1 minute | @count minutes
id[0]: 1 menit
id[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
id[0]: 1 jam
id[1]: @count jam

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Purge
id: Hapus

en: Apply
id: Terapkan

en: 1 second | @count seconds
id[0]: 1 detik
id[1]: @count detik

en: Content moderation
id: Moderasi konten

en: Moderation state
id: Status moderasi

en: revision user
id: Revisi pengguna

en: Asc
id: Urutan turun
