Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: History
it: Cronologia

en: Continue
it: Continua

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: 1 minute | @count minutes
it[0]: ! minuto
it[1]: @count minuti

en: 1 hour | @count hours
it[0]: 1 ora
it[1]: @count ore

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: 1 second | @count seconds
it[0]: 1 secondo
it[1]: @count secondi

en: Content moderation
it: Moderazione del contenuto

en: Moderation state
it: Stato moderazione

en: revision user
it: utente revisione

en: Master
it: Principale
