Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: History
nn: Historikk

en: Continue
nn: Hald fram

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: 1 minute | @count minutes
nn[0]: 1 minutt
nn[1]: @count minutt

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
