Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: History
oc: Istoric

en: Continue
oc: Contunhar

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: revision user
oc: utilizaire de la revision

en: Master
oc: Maître
