Lightning Workflow (8.x-3.6) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Archive
be: Архіў

en: Continue
be: Працягнуць

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: Published
be: Апублікавана

en: Publish
be: Апублікаваць

en: 1 second | @count seconds
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count секунды
be[2]: @count секундаў

en: Draft
be: Чарнавік

en: Create New Draft
be: Стварыць новы чарнавік
