Lightning Workflow (8.x-3.6) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Archive
cs: Archiv

en: Continue
cs: Pokračovat

en: 1 minute | @count minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: @count minuty
cs[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: 1 second | @count seconds
cs[0]: 1 sekunda
cs[1]: @count sekundy
cs[2]: @count sekund

en: Draft
cs: Koncept

en: Archived
cs: Archivováno

en: Create New Draft
cs: Vytvořit nový návrh
