Lightning Workflow (8.x-3.6) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Archive
id: Arsip

en: Continue
id: Lanjutkan

en: 1 minute | @count minutes
id[0]: 1 menit
id[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
id[0]: 1 jam
id[1]: @count jam

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Purge
id: Hapus

en: Publish
id: Tampilkan

en: 1 second | @count seconds
id[0]: 1 detik
id[1]: @count detik

en: Draft
id: Konsep

en: Content moderation
id: Moderasi konten

en: Archived
id: Diarsipkan

en: Create New Draft
id: Buat Konsep Baru
