Lightning Workflow (8.x-3.7) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Archive
hr: Arhiva

en: Continue
hr: Nastavi

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: Published
hr: Objavljeno

en: Publish
hr: Objavi
