Lightning Workflow (8.x-3.7) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: 1 second | @count seconds
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: Draft
hy: Սևագիր
