Lightning Workflow (8.x-3.8) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Continue
tr: Devam et

en: 1 minute | @count minutes
tr[0]: 1 dakika
tr[1]: @count dakika

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 second | @count seconds
tr[0]: 1 saniye
tr[1]: @count saniye

en: Content moderation
tr: İçerik denetimi

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
tr: Arşivlendi

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
tr: Taslak

[ctx: Workflow state label]
en: Published
tr: Yayında

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
tr: Arşiv

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
tr: Yeni Taslak Oluştur

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
tr: Yayınla
