Like! (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
