Like! (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
