Like! (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Like
pl: Lubię to

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Asc
pl: Rosnąco
