Like! (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
