Like! (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ
