Like! (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Value
es: Valor

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Operations links
es: Enlaces de operación

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: Enabled entity types
es: Habilitar tipos de entidad
