Like! (1.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Value
it: Valore

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: User ID
it: ID utente

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Operations links
it: Link operativi

en: Entity ID
it: ID Entità
