Like! (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
