Like! (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
