Like! (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Value
ne: मान

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
